Poradňa Biomedicínskeho centra SAV

INFORMÁCIE A OBJEDNÁVANIE TERMÍNOV:

Doc. MUDr. Peter Minárik, PhD., MSc. 

Tel: 0903 437 888

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

ADRESA PORADNE BMC SAV:

Biomedicínske centrum SAV, Pavilón lekárskych vied, Dúbravská cesta 9, 845 05 Bratislava

 • Areál Slovenskej akadémie vied, Bratislava - Patrónka

  

KONZULTAČNÉ A PORADENSKÉ DNI A HODINY:

 

Doc. MUDr. Peter MINÁRIK, PhD., MSc.

Pondelok

podľa individuálneho dohovoru

Utorok 

07:00 - 16:00

Streda

 

Štvrtok

 

Piatok

 

 

AKO SI VIETE OBJEDNAŤ TERMÍN:

 • OBJEDNAŤ SI TERMÍN alebo získať ĎALŠIE INFORMÁCIE môžete (a) TELEFONICKY; (b) E-MAILOM; (c) zaslaním SMS. Z praktických dôvodov uprednostňujeme telefonický alebo SMS kontakt pred písaním e-mailovej správy.
 • V prípade, že sme mali v čase, keď voláte, mobilný telefón vypnutý, pošlite, prosím, SMS so stručnou správou, a my Vám zavoláme naspäť.
 • Termín si môžete vyžiadať aj E-MAILOM. Môže to však byť zdĺhavejší proces ako telefonická alebo SMS objednávka. Ak sa rozhodnete pre emailovú komunikáciu, potom píšte, prosím, na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
 • Prosíme o pochopenie, že z časových dôvodov nemôžeme konzultácie vybavovať cez internet, e-maily, ani telefonicky.

 

AKO SA K NÁM DOSTANETE:

 • AUTOM SA K NÁM DOSTANETE: autom vojdite do areálu SAV na Patrónke. Pracovník pri vjazde do areálu SAV vás pustí cez rampu do areálu.
 • V areáli idete autom po asfaltovej ceste kúsok rovno až po "T" križovatku, ďalej doprava až úplne na koniec areálu, kde sú dve budovy: 1. Virologický ústav SAV a 2. Pavilón lekárskych vied SAV (na bielej budove je zreteľný nápis "Pavilón lekárskych vied").
 • Pri budove Pavilónu lekárskych vied môžete bez problémov zaparkovať, parkovacích miest je vždy dostatok.
 • V pavilóne je na prízemí recepcia, kde pracovníčke (pracovníkovi) poviete, že idete za doktorom Minárikom.
 • Poradňa je na chodbe na prízemí vpravo. Keďže chodba je zamknutá, musím prísť na recepciu pre vás. Keď budete pri recepcii, môžete mi aj zavolať, prídem pre vás (0903 437 888). 
 • Do navigácie môžete zadať destináciu: „Bratislava, Dúbravská cesta 5780

 

 • AUTOBUSOM SA K NÁM DOSTANETE: zastávka „Mokrohájska, linky č.: 21, 30, 83, 84, 92, 130192.
 • Po vystúpení na zastávke k nám vedie úzky chodník do kopca cez lesík od zastávky v smere do centra mesta.

 

CENNÍK SLUŽIEB:

 1. Poradenstvo pri znižovaní nadmernej telesnej hmotnosti aktuálne vykonávame v rámci pracovného úväzku v Biomedicínskom centre Slovenskej akadémie vied - ďalej aj BMC SAV. Faktúry vystavuje BMC SAV a takisto úhrady za služby sa robia v prospech BMC SAV. 
 2. Kompletný cenník BMC SAV pre programy manažmentu obezity a podpory zdravého životného štýlu uvádzame v nižšie uevdenom informačnom letáku BMC SAV
  1. Cena za výživové poradenstvo: vstupné vyšetrenia a merania, edukačný seminár, edukačné materiály vrátane knihy STOB ("Já zhubnu zdravě a natrvalo"), dve kontrolne konzultácie:  65 EUR (trvanie: 2-3 mesiace)
  2. Cena za kontrolné návštevy v rámci dlhodobého sledovania0 EUR (zdarma, trvanie: 12 mesiacov)
  3. Cena za individuálne tréningové programy s kondičným trénerom: ceny sú podstatne nižšie než sú bežné komerčné ceny trénerov na trhu a sú uvedené v informačnom letáku BMC SAV.
  4. Cena za komplexné programy znižovania nadmernej hmotnosti (stravovanie, výživa a tréning s kondičným trénerom): ceny sú uvedené v informačnom letáku BMC SAV. 

 

 

  


Doc. MUDr. Peter MINÁRIK, PhD., MSc.

Som lekár so špecializáciou internista, geriater a gastroenterológ. V posledných rokoch podrobne sledujem aj témy, týkajúce sa životosprávy a jej súvislosti s ľudským zdravím i chorobami (obezita, podvýživa, celiakia, výživa pri nádorových ochoreniach, pri poruche tukového metabolizmu ai.). Okrem ambulantnej gastroenterologickej praxe v Onkologickej nemocnici svätej Alžbety v Bratislave sa v Centre zdravia a výživy ONLIFE venujem aj komplexnej liečbe obezity.

Čítať ďalej: Doc. MUDr. Peter MINÁRIK, PhD., MSc.

Knihy o zdraví a diétach z Vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.

 

             

 

            

           

 

Knihy o diétnom stravovaní z vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. si môžete s odkazom na túto web stránku (www.onlife.sk) kúpiť priamo v predajni Raabe s 20 % zľavou

Adresa vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.Heydukova 14, Bratislava , 5. poschodie (recepčná na prízemí vás pustí do predajne na 5. poschodí).

Cena za ktorúkoľvek vyššie uvedenú knihu, pokiaľ si ju kúpite priamo vo vydavateľstve Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. a uvediete heslo "minárik" (osobným odberom alebo e-mailovou objednávkou), je teda 16 EUR.

 • aj napriek tomu, že na web stránke vydavateľstva Raabe je ponuková cena 20 EUR. 
 • pokiaľ poviete, že si uvedenú(é) knihu(y) idete kúpiť cez tento propagačný odkaz na www.onlife.sk (alebo uvediete heslo „minárik“), zaplatíte za každú z týchto kníh 16 EUR.
 • pre porovnanie: maloobchodná cena v kníhkupectvách je obvykle 20 EUR. 
 • pokiaľ pošlete vydavateľstvu objednávku konkrétnej knihy na adresu: abo@raabe.sk - vydavateľstvo Vám pošle objednanú knihu domov kuriérom

 

 

Knihy z vydavateľstva Klub50

 

Knihy pre vaše zdravie a pohodu

Ak vás niektorá z kníh z vydavateľstva KLUB 50 zaujala, volajte na č. 0908 069 388 / píšte na info@klub50.sk, pošleme vám ju na dobierku. Poštovné neplatíte.

Edukačné brožúry a materiály

Nájdete nás

Biomedicínske centrum SAV, Pavilón lekárskych vied, Dúbravská cesta 9, 845 05 Bratislava

Areál Slovenskej akadémie vied

Poradňa: 0903 437 888

Poradňa: peterminarik57@gmail.com